- Binds up to 125 sheets
- A4 format
- Colour: Black
- Pack of 100
<
>
GBC CombBind A4 14mm Binding Combs Black (Pack of 100) 4028178
19 Stock Available
Also Consider
Product Details
General Information
| Colour | Black |
| Size | A4 |
| Diameter/Spine Width | 14mm |
| Country of Origin | Egypt |
| Dimensions | 330x241x134mm |
| Document Size | A4 |
| Manufacturer | ACCO Brands |
| Material | Plastic |
| Max Capacity | 125 Sheets |
| Weight | 585g |
Product Information
| Brand | GBC |
| Type | Binding Spines & Combs |
Description
CombBind spines enable you to create stylishly bound, editable documents. Pages lay flat for convenient note taking and photocopying. Made from premium quality, durable material they won't scratch or discolour. A4 14mm. Pack size:100.
Alternative Products
-
Product Code: GB2181380 Stock Available
-
Product Code: GB2164755 Stock Available
-
Product Code: GB2172263 Stock Available
-
Product Code: GB216993 Stock Available
-
Product Code: KF24022190 Stock Available
-
Product Code: KF24020Currently out of Stock
-
Product Code: KF24018221 Stock Available
-
Product Code: GB2181117 Stock Available
-
Product Code: GB2168693 Stock Available
-
Product Code: GB2165734 Stock Available
-
Product Code: GB2163550 Stock Available
